ul. Kard. Stef. Wyszyńskiego 40, 21-040 Świdnik
81 469 25 00 lub 606 772 808
recepcja@hotelnotabene.pl
Nowa rezerwacja
Podwyższony Standard
Pokój przeznaczony dla dwóch osób z możliwość "dostawki" w cenie 70 zł. Dla małych dzieci dostępne są łóżeczka - BEZPŁATNIE.

Podwyższony Standard

Od PLN200 /noc
Max osób:
,   
Łóżka: 1 łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze, łóżeczko dzięcięce
,   
Wielkość: 24 m²
Pokoje o Podwyższonym standardzie to przestronne ( 24 m²) pokoje typu DBL (dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim) lub TWN (z dwoma oddzielnymi łóżkami) przeznaczone dla 1-2 osób. W cenę pokoju wliczone są wyśmienite...

Pokoje o Podwyższonym Standardzie to przestronne ( 24 m²) pokoje typu DBL (dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim) lub TWN (z dwoma oddzielnymi łóżkami) przeznaczone dla 1-2 osób. W cenę pokoju wliczone są wyśmienite śniadania bufetowe. Goście wybierający pokoje Standard mają zagwarantowany bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, serwis zimnych i gorących napojów oraz miejsce parkingowe. Komfortowe wnętrza pozwalają zrelaksować się i odpocząć w przyjemnej, kameralnej atmosferze. Wszystkie pokoje tego typu mają łazienki z prysznicem i suszarką. Na wyposażeniu znajduje się duży, doskonałej jakości telewizor LCD oraz kanapa.

  • Wi-Fi Internet
  • Room Services
  • Śniadania w formie bufetu
  • Darmowy parking
  • Telewizor LCD
  • Kanapa
od godz. 14.00
od godz. 12.00
Ponieważ zasady te różnią się w zależności od rodzaju pokoju, prosimy o kontakt, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
Zwierzęta domowe są dozwolone, ale mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
W przypadku rezerwacji dla więcej niż 5 pokoi, mogą obowiązywać inne warunki rezerwacji.
 

Zostaw recenzję