HOTEL RESTAURACJA ŚWIDNIK

tel 81 469 25 00 lub 606 772 808 

 recepcja@hotelnotabene.pl

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia weselne, chrzciny, rocznice ślubu, stypy, urodziny, imieniny i wiele innych okazji zasługuje na to, by odpowiednio je uczcić w gronie najbliższych znajomych i rodziny. Właśnie w Hotelu Notabene można zorganizować wszystko, o czym się tylko marzy. Jesteśmy otwarci na propozycje imprez okolicznościowych i gwarantujemy, że każda z nich będzie przygotowana perfekcyjnie i z dbałością o wszelkie szczegóły.  

Sala Restauracyjna

Na przyjęcia okolicznościowe do 40 osób polecamy salę restauracyjną wykończoną w eleganckim stylu. Sala posiada zaplecze sanitarne, klimatyzację, oraz dostęp na ogród letni ze stylową altaną.

Sala Balowa

Na przyjęcia okolicznościowe do 160 osób, polecamy wyrafinowaną i klimatyzowaną salę z wydzielonym parkietem tanecznym, wyposażoną w sprzęt nagłaśniający i wyjście na ogród letni. 

Sala Kominkowa

Na przyjęcia okolicznościowe do 30 osób polecamy też klimatyczną salę kominkową, usytuowaną na pierwszym piętrze. Bezpośrednio przy sali znajdują się toalety, oraz wyjście na taras. 

Sala Konferencyjna

Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, nagłośnienie oraz Wi-Fi. W ustawieniu konferencyjnym może pomieścić do 30 osób, a w ustawieniu kinowym do 50 osób. Bezpośrednio przy sali znajdują się toalety, oraz wyjście na taras. 

Recepcja 24H
Recepcja 24H
Bezpłatny Parking
Bezpłatny Parking
Bezpłatne WiFi
Bezpłatne WiFi
Śniadania w cenie
Śniadania w cenie
Nowoczesne pokoje
Nowoczesne pokoje